KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491426
nr 1349 1426
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 23/30, daterad 1971. Motivet: 33x24 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:22:27
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr